Naše služby

Nabízíme různé druhy služeb, které vám pomohou s digitalizací vaší zubní ordinace či kliniky. Záleží nám na komplexním a individuálním přístupu ke každému specifickému klientovi.

Tvorba webových stránek

Získejte moderní a hlavně funkční webové stránky, které budou skvěle reprezentovat vaši ordinaci či kliniku, ale hlavně budou plnit vaše cíle. Seznam funkcí a vzhled vytvoříme na míru podle vašich požadavků pro maximální efektivitu.

Správa webu a online nástrojů

Každý web potřebuje jistou péči, aby byl stále funkční, rychlý, bezpečný a hlavně aktuální. V rámci našich tarifů se o toto vše postaráme a jakékoliv změny informací či nový obsah bleskurychle nahodíme a upravíme. Informace tak budou vždy 100% aktuální a web plně funkční.

Zviditelnění ordinace a celková optimalizace

Potřebujete získat nové klienty, rozšířit povědomí o vaší ordinaci, nebo například nalákat i zahraniční pacienty? Na základě dat, které o vás a o vaší konkurenci získáme upravíme obsah tak, aby lépe fungoval, aby jej lidé lépe našli a abyste působili věrohodněji. Průběžně budeme vylepšovat pro vás důležité hodnoty.

Tvorba obsahu a grafika

Poradíme vám, jak vytvořit skvělý obsah, který čtenáře a pacienty zajímá, jak jej vylepšit a jak s ním průběžně pracovat. Vytvoříme pro vás také všechny potřebné grafické podklady, ať už bannery, letáky, designy pro reklamu, příspěvky apod.

předplatné

Mějte web v těch správných rukou pro maximalizaci výsledků

Vaše webové stránky vytvoříme a nastavíme co nejlépe, je však třeba brát web jako neustále se vyvíjející produkt, o který je třeba se průběžně starat. Online prostředí a jednotlivé nástroje a systémy se vyvíjí, je třeba je aktualizovat a kontrolvat, jinak dochází postupně k možným problémům s funkcemi, zabezpečením a rychlostí.

V rámci našeho předplatného se o tyto záležitosti postaráme a web bude vždy aktuální, vysoce zabezpečený a rychlý. Každý den web také zálohujeme a případné problémy ihned řešíme. Postaréme se, aby byl váš web dostupný a plně funkční 24/7.

Snažíme se být velmi transparentní, proto vám v případě zájmu kdykoliv poskytneme přístupové údaje k databázím, FTP a všem dalším souborům. 

Mám zájem o spolupráci
Nezávazně se poptat

Napište nám s jakýmikoliv dotazy, rádi pro vás vytvoříme unikátní web podle vašich požadavků a pomůžeme vám s digitalizací vaší zubní ordinace či kliniky. Povíme vám co vše je možné a další detaily naší případné spolupráce.