Jednostránkový web

Jednostránkový vícejazyčný web pro malou zubní ordinaci, kde najdou pacienti veškeré potřebné informace. Vše v úhledném a funkčním designu.

Stomatologická ordinace Marie Černá

Webové stránky jsou přeloženy do češtiny, angličtiny a němčiny tak, aby zde našli informace také cizinci či expati. Součástí prezentace je přehled a stručný popis služeb, ceník, detailní představení vedoucí lékařky Marie Černé a dalšího personálu. Pacienti si mohou prohlédnou galerii fotek ordinace a je jim k dispozici i seznam využívaných technologií. Nechybí ani recenze spokojených pacientů a mapka s detaily lokace. Součástí webu je také kontaktní formulář, pacienti díky tomu mohou s jakýmikoliv dotazy kontaktovat přímo personál.

Z jakékoliv části webu se mohou klienti jednoduše objednat na vyšetření. Ve vyskakovacím okně stačí vyplnit několik informací a personál zubní ordinace obdrží veškeré informace. Formulář vede pacienta k vyplnění všech potřebných informací v nejjednodušší formě. Personál stomatologické ordinace je tak schopen rychle vybrat termín na základě pacientovo časové dispozice a požadavků. Součástí objednání jsou také automatické emailové notifikace pacientům.

Web je stavěn tak, aby se pacient dozvěděl v logickém pořadí veškeré potřebné informace a nic mu nebránilo v objednání se na vyšetření. Díky navigačnímu menu se pacient dostane ihned do potřebné části webu.

Pro koho je web ideální?

Součást webové prezentace

Služby

Součástí každého webu je

Správa serveru

Postaráme se, aby byl váš web vždy aktuální, rychlý a vysoce zabezpečený. Pravidelně web kontrolujeme a aktualizujeme.

Aktualizace informací

Váš web bude vždy aktuální, jakékoliv změny informací bleskurychle upravíme a doplníme.  S námi budete vždy relevantní.

Zabezpečení a kontrola

Nastavíme zvýšené zabezpečení webu, moniturujeme neobvyklé aktivity a kontrolujeme aktuálnost vašich odkazů a stránek.

Reporting a analytika

Měříme různé údaje s důrazem na ty, na kterých se domluvíme a pravidelně vám zašleme reporty s detailními informacemi.

Prohlédněte si webovou prezentaci

Mám zájem o spolupráci
Nezávazně se poptat

Napište nám s jakýmikoliv dotazy, rádi pro vás vytvoříme unikátní web podle vašich požadavků a pomůžeme vám s digitalizací vaší zubní ordinace či kliniky. Povíme vám co vše je možné a další detaily naší případné spolupráce.