Správa webu a online nástrojů

Každý web potřebuje jistou péči, aby byl stále funkční, rychlý, bezpečný a hlavně aktuální. V rámci našich tarifů se o toto vše postaráme a jakékoliv změny informací či nový obsah bleskurychle nahodíme pro 100% aktuálnost.

Kompletní péče digitaldent

Nechte správu webu a online nástrojů na nás a věnujte se naplno ordinaci

Webové stránky si lze představit jako neustále se vyvíjející produkt. Systémy se vyvíjí a aby byl web rychlý, bezpečný a spolehlivý, je třeba mu pravidelně věnovat pozornost. Velmi důležitá je však také aktuálnost. Pokud budou všechny inforamce na webu aktuální a přehledné, usnadní vám spoustu komunikacne s pacienty. V opačném případě však dochází k různým nedorozumněním, pacienti jsou zmatení a ztrácí důvěru ve vaše schopnosti, v tom horším případě přejdou ke konkurenci.

S námi tomu ale zabráníte, kdykoliv změníte nějakou informaci, ať už otevírací dobu, ceny služeb, kontakty, osazení týmu… cokoliv, stačí se nám ozvat a bleskurychle vše opravíme. Stejně tak doplníme nové informace, jak si budete přát. Vše v rámci jednoho tarifu, za fixní cenu, ať už se jedná o jakoukoliv změnu.

O vše se postaráme

Všechny potřebné služby v jednom tarifu

Vybrali jsme ty nejlepší a nejpotřebnější funkce a dali jsme je do balíčků, v rámci kterých bude o váš web a online prezentaci skvěle postaráno.

Vždy aktuální a relevantní

Zajímá nás co se děje u vás v ordinaci a jakmile nastane nějaká, ať už sebemenší změna, upravíme web tak, aby byl vždy aktuální a relevantní. Neztrácejte důvěru vašich pacientů! Stačí nám dát vědět a do pár hodin bude změna již na webu. Stejně tak v dalších online nástrojích, které používáte.

Technická stránka na 100%

Web bude vždy a odkudkoliv dostupný, z jakéhokoliv zařízení. Postaráme se, aby vše běželo rychle a hladce. A i kdyby nastal nějaký problém, máme každodenní zálohy a další bezpečnostní vychytávky. Pacienti si vždy najdou to potřebné.

Lepší a lepší každým dnem

Z vašeho webu sbíráme různá data a s těmi průběžně pracujeme, no a tak je váš web efektivnější a efektivnější a pacienti jej lépe najdou. Nehledě na to, že ohlídáme všechny legislativní a GDPR požadavky. O změnách a vylepšení vás budeme průběžně informovat v rámci měsíčních reportů.

předplatné

Mějte web v těch správných rukou pro maximalizaci výsledků

Vaše webové stránky vytvoříme a nastavíme co nejlépe, je však třeba brát web jako neustále se vyvíjející produkt, o který je třeba se průběžně starat. Online prostředí a jednotlivé nástroje a systémy se vyvíjí, je třeba je aktualizovat a kontrolvat, jinak dochází postupně k možným problémům s funkcemi, zabezpečením a rychlostí.

V rámci našeho předplatného se o tyto záležitosti postaráme a web bude vždy aktuální, vysoce zabezpečený a rychlý. Každý den web také zálohujeme a případné problémy ihned řešíme. Postaréme se, aby byl váš web dostupný a plně funkční 24/7.

Snažíme se být velmi transparentní, proto vám v případě zájmu kdykoliv poskytneme přístupové údaje k databázím, FTP a všem dalším souborům. 

Ceník

Férové ceny našich tarifů

Tarify jsou tvořeny tak, aby plně obstarali všechny vaše online potřeby. Potřebujete-li nějaké speciální funkce, můžeme vytvořit předplatné na míru. V případě nespokojenosti můžete kdykoliv přestat předplatné využívat (období plateb je půlročně/ročně).

Základní tarif

Skvělé řešení pro menší ordinace, váš web bude ve skvělých rukou
 • Správa a údržba serveru
 • Pravidelné zálohování
 • Monitoring rychlosti a zabezpečení
 • Aktualizace informací
 • Měsíční reporting
 • GDPR a legislativa webu
1250 /měsíčně

Profi tarif

Kompletní balíček bez kompromisů, nastartujte ordinaci na maximum
 • Vše co základní tarif +
 • Kontrola a úprava všech odkazů
 • Optimalizace pro vyhledávače - pravidelné vylepšování
 • Management profilu na Google MyBusiness
 • Management profilu na firmy.cz
 • SEO a analytický reporting
2250 /měsíčně

FAQ

Časté otázky a odpovědi

Nezávazně kontaktovat

Mám zájem o spolupráci

Napište nám s jakýmikoliv dotazy, rádi pro vás vytvoříme unikátní web podle vašich požadavků a pomůžeme vám s digitalizací vaší zubní ordinace či kliniky. Povíme vám co vše je možné a další detaily naší případné spolupráce.

Komplexní péče

Naše další služby

Tvorba webových stránek

Získejte moderní a hlavně funkční webové stránky, které budou skvěle reprezentovat vaši ordinaci či kliniku, ale hlavně budou plnit vaše cíle. Seznam funkcí a vzhled vytvoříme na míru podle vašich požadavků pro maximální efektivitu.

Tvorba obsahu a grafika

Poradíme vám, jak vytvořit skvělý obsah, který čtenáře a pacienty zajímá, jak jej vylepšit a jak s ním průběžně pracovat. Vytvoříme pro vás také všechny potřebné grafické podklady, ať už bannery, letáky, designy pro reklamu, příspěvky apod.

Zviditelnění ordinace a celková optimalizace

Potřebujete získat nové klienty, rozšířit povědomí o vaší ordinaci, nebo například nalákat i zahraniční pacienty? Na základě dat, které o vás a o vaší konkurenci získáme upravíme obsah tak, aby lépe fungoval, aby jej lidé lépe našli a abyste působili věrohodněji. Průběžně budeme vylepšovat pro vás důležité hodnoty.

Mám zájem o spolupráci
Nezávazně se poptat

Napište nám s jakýmikoliv dotazy, rádi pro vás vytvoříme unikátní web podle vašich požadavků a pomůžeme vám s digitalizací vaší zubní ordinace či kliniky. Povíme vám co vše je možné a další detaily naší případné spolupráce.