Správa webu a online nástrojů

Každý web potřebuje jistou péči, aby byl stále funkční, rychlý, bezpečný a hlavně aktuální. V rámci našich tarifů se o toto vše postaráme a jakékoliv změny informací či nový obsah bleskurychle nahodíme pro 100% aktuálnost.

Kompletní péče digitaldent

Nechte správu webu a online nástrojů na nás a věnujte se naplno ordinaci

Webové stránky si lze představit jako neustále se vyvíjející produkt. Systémy se vyvíjí a aby byl web rychlý, bezpečný a spolehlivý, je třeba mu pravidelně věnovat pozornost. Velmi důležitá je však také aktuálnost. Pokud budou všechny inforamce na webu aktuální a přehledné, usnadní vám spoustu komunikacne s pacienty. V opačném případě však dochází k různým nedorozumněním, pacienti jsou zmatení a ztrácí důvěru ve vaše schopnosti, v tom horším případě přejdou ke konkurenci.

S námi tomu ale zabráníte, kdykoliv změníte nějakou informaci, ať už otevírací dobu, ceny služeb, kontakty, osazení týmu… cokoliv, stačí se nám ozvat a bleskurychle vše opravíme. Stejně tak doplníme nové informace, jak si budete přát. Vše v rámci jednoho tarifu, za fixní cenu, ať už se jedná o jakoukoliv změnu.

O vše se postaráme

Všechny potřebné služby v jednom tarifu

Vybrali jsme ty nejlepší a nejpotřebnější funkce a dali jsme je do balíčků, v rámci kterých bude o váš web a online prezentaci skvěle postaráno.

Vždy aktuální a relevantní

Zajímá nás co se děje u vás v ordinaci a jakmile nastane nějaká, ať už sebemenší změna, upravíme web tak, aby byl vždy aktuální a relevantní. Neztrácejte důvěru vašich pacientů! Stačí nám dát vědět a do pár hodin bude změna již na webu. Stejně tak v dalších online nástrojích, které používáte.

Technická stránka na 100%

Web bude vždy a odkudkoliv dostupný, z jakéhokoliv zařízení. Postaráme se, aby vše běželo rychle a hladce. A i kdyby nastal nějaký problém, máme každodenní zálohy a další bezpečnostní vychytávky. Pacienti si vždy najdou to potřebné.

Lepší a lepší každým dnem

Z vašeho webu sbíráme různá data a s těmi průběžně pracujeme, no a tak je váš web efektivnější a efektivnější a pacienti jej lépe najdou. Nehledě na to, že ohlídáme všechny legislativní a GDPR požadavky. O změnách a vylepšení vás budeme průběžně informovat v rámci měsíčních reportů.

předplatné

Mějte web v těch správných rukou pro maximalizaci výsledků

Vaše webové stránky vytvoříme a nastavíme co nejlépe, je však třeba brát web jako neustále se vyvíjející produkt, o který je třeba se průběžně starat. Online prostředí a jednotlivé nástroje a systémy se vyvíjí, je třeba je aktualizovat a kontrolvat, jinak dochází postupně k možným problémům s funkcemi, zabezpečením a rychlostí.

V rámci našeho předplatného se o tyto záležitosti postaráme a web bude vždy aktuální, vysoce zabezpečený a rychlý. Každý den web také zálohujeme a případné problémy ihned řešíme. Postaréme se, aby byl váš web dostupný a plně funkční 24/7.

Snažíme se být velmi transparentní, proto vám v případě zájmu kdykoliv poskytneme přístupové údaje k databázím, FTP a všem dalším souborům. 

Ceník

Férové ceny našich tarifů

Tarify jsou tvořeny tak, aby plně obstarali všechny vaše online potřeby. Potřebujete-li nějaké speciální funkce, můžeme vytvořit předplatné na míru. V případě nespokojenosti můžete kdykoliv přestat předplatné využívat (období plateb je půlročně/ročně).

Základní tarif

Skvělé řešení pro menší ordinace, váš web bude ve skvělých rukou
 • Správa a údržba serveru
 • Pravidelné zálohování
 • Monitoring rychlosti a zabezpečení
 • Aktualizace informací
 • Měsíční reporting
 • GDPR a legislativa webu
1250 /měsíčně

Profi tarif

Kompletní balíček bez kompromisů, nastartujte ordinaci na maximum
 • Vše co základní tarif +
 • Kontrola a úprava všech odkazů
 • Optimalizace pro vyhledávače - pravidelné vylepšování
 • Management profilu na Google MyBusiness
 • Management profilu na firmy.cz
 • SEO a analytický reporting
2250 /měsíčně

FAQ

Časté otázky a odpovědi

Ano, tarif platí vždy na předplacené období, pokud jej chcete změnit, stačí se nám ozvat. V případě zájmu o rozšíření služeb tarifu nad jeho rámec se domluvíme na ideálním řešení a postupu pro váš konkrétní případ.

Věříme, že vám budou naše služby vyhovovat. Pokud ne, nemusíte si předplatné období prodlužovat. V případě nespokojenosti nás neváhejte kontaktovat, jsme schopni problém urgentně vyřešit.

Aktualizace informací provádíme do 24 hodin, obvykle však dříve. Aktualizací informací je myšlena změna faktických informací, údajů, fotografií, odkazů, základních vizuálních aspektů apod. Základní grafické změny jsou součástí tarifu, nicméně neplatí to pro velké grafické změny (předělání komplet webu, vytvoření nových podstránek apod.). Můžete nás o aktualizaci kontaktovat kdykoliv a kolikrát bude třeba, zde není limit.

Vše obhospodařujeme na našem hostingu, kde udržujeme web rychlý a bezpečný. Máme k dispozici každodenní zálohy a mnoho dalších vychytávek. Technické zázemí webu tedy nemusíte řešit, je součástí tarifu. Bez limitu velikosti webu a návštěvnosti.

Velká část uživatelů se dostane na web právě z výsledků vyhledávání, my na základě zkušeností a dat, která od vás dokážeme získat, web pravidelně optimalizuje, takže se zobrazuje výše ve výseldcích vyhledávání. Přirozeně tak dostaneme na web mnohem více návštěvníků a potencionálních pacientů.

Nezávazně kontaktovat

Mám zájem o spolupráci

Napište nám s jakýmikoliv dotazy, rádi pro vás vytvoříme unikátní web podle vašich požadavků a pomůžeme vám s digitalizací vaší zubní ordinace či kliniky. Povíme vám co vše je možné a další detaily naší případné spolupráce.

Komplexní péče

Naše další služby

Tvorba webových stránek

Získejte moderní a hlavně funkční webové stránky, které budou skvěle reprezentovat vaši ordinaci či kliniku, ale hlavně budou plnit vaše cíle. Seznam funkcí a vzhled vytvoříme na míru podle vašich požadavků pro maximální efektivitu.

Tvorba obsahu a grafika

Poradíme vám, jak vytvořit skvělý obsah, který čtenáře a pacienty zajímá, jak jej vylepšit a jak s ním průběžně pracovat. Vytvoříme pro vás také všechny potřebné grafické podklady, ať už bannery, letáky, designy pro reklamu, příspěvky apod.

Zviditelnění ordinace a celková optimalizace

Potřebujete získat nové klienty, rozšířit povědomí o vaší ordinaci, nebo například nalákat i zahraniční pacienty? Na základě dat, které o vás a o vaší konkurenci získáme upravíme obsah tak, aby lépe fungoval, aby jej lidé lépe našli a abyste působili věrohodněji. Průběžně budeme vylepšovat pro vás důležité hodnoty.

Mám zájem o spolupráci
Nezávazně se poptat

Napište nám s jakýmikoliv dotazy, rádi pro vás vytvoříme unikátní web podle vašich požadavků a pomůžeme vám s digitalizací vaší zubní ordinace či kliniky. Povíme vám co vše je možné a další detaily naší případné spolupráce.