Tvorba obsahu a grafika

Poradíme vám, jak vytvořit skvělý obsah, který čtenáře a pacienty zajímá, jak jej vylepšit a jak s ním průběžně pracovat. Vytvoříme pro vás také všechny potřebné grafické podklady, ať už bannery, letáky, designy pro reklamu, příspěvky apod.

Originální obsah pro váš blog

Jak by měl obsah vypadat, jak jej dostat k lidem a jak jej propojit s webem a sociálními sítěmi

Tvorba obsahu a obsahový marketing jako takový je efektivní způsob, jak o sobě rozšířit povědomí a zvýšit celkovou relevanci. Právě tvorbou kvalitního obsahu se vás lidé považují za odborníky a mají ve vás větší důvěru. Je tak možné získat více pacientů i zdražit jednotlivé ceny zákroků, pacienti totiž ví, že dostanou kvalitní péči profesionálů.

Je pravdou, že tvorba obsahu zabere čas a my vám s napsáním článků nepomůžeme, poradíme a zařídíme však ten zbytek. Mimo to, že vám vysvětlíme jak efektivně s obsahem pracovat a jak jej dostat k lidem, pomůžeme vám také s:

Grafika v rámci firemní identity

Loga, bannery, vizitky, sociální sítě, nebo třeba marketingové materiály

Vaše ordinace či klinika je zároveň vaší značkou, proto je třeba tento fakt nepodceňovat. Obzvláště v online prostředí, kde je super se odlišit od konkurence. 

Vytvoříme vám různé grafické materiály, tak jak bude potřeba. Ať už na základě aktuální značky a identity, či nově od začátku. Grafické návrhy vždy průběžně konzultujeme a neodevzdáme je, dokud nebudete 100% spokojeni. V případě vážného zájmu vám zašleme nějaké návrhy a náčrty před samotným zahájením spolupráce.

FAQ

Časté otázky a odpovědi

Ceny za grafiku i za obsah stanovujeme individuálně na základě vašich potřeb a cílů.

Záleží na rozsahu práce, ale první návrhy odesíláme zpravidla do pár dní. Čas dodání finálního výsledku se pak liší hlavně v závislosti na vaší spokojenosti, vše totiž upravujeme dokud nebudete plně spokojeni.

Ano! Vytvoříme pro vás design vizitek, letáků, papírů, voucherů apod. Po schválení se postaráme i o tisk a vše vám doručíme na požadovanou adresu. Tisk zajišťujeme u specializovaných společnosti a neúčtujeme si za to žádné poplatky navíc.

Nezávazně kontaktovat

Mám zájem o spolupráci

Napište nám s jakýmikoliv dotazy, rádi pro vás vytvoříme unikátní web podle vašich požadavků a pomůžeme vám s digitalizací vaší zubní ordinace či kliniky. Povíme vám co vše je možné a další detaily naší případné spolupráce.

Komplexní péče

Naše další služby

Tvorba webových stránek

Získejte moderní a hlavně funkční webové stránky, které budou skvěle reprezentovat vaši ordinaci či kliniku, ale hlavně budou plnit vaše cíle. Seznam funkcí a vzhled vytvoříme na míru podle vašich požadavků pro maximální efektivitu.

Správa webu a online nástrojů

Každý web potřebuje jistou péči, aby byl stále funkční, rychlý, bezpečný a aktuální. V rámci našich tarifů se o toto vše postaráme a jakékoliv změny informací či nový obsah bleskurychle nahodíme a upravíme. Informace tak budou vždy 100% aktuální a web plně funkční.

Zviditelnění ordinace a celková optimalizace

Potřebujete získat nové klienty, rozšířit povědomí o vaší ordinaci, nebo například nalákat i zahraniční pacienty? Na základě dat, které o vás a o vaší konkurenci získáme upravíme obsah tak, aby lépe fungoval, aby jej lidé lépe našli a abyste působili věrohodněji. Průběžně budeme vylepšovat pro vás důležité hodnoty.

Mám zájem o spolupráci
Nezávazně se poptat

Napište nám s jakýmikoliv dotazy, rádi pro vás vytvoříme unikátní web podle vašich požadavků a pomůžeme vám s digitalizací vaší zubní ordinace či kliniky. Povíme vám co vše je možné a další detaily naší případné spolupráce.