Zviditelnění a celková optimalizace

Založili jste novou kliniku, či rozšiřujete seznam nabízených služeb? Dejte o sobě vědět veřejnosti a hlavně pacientům, kteří mohou vaše služby využít. Postaráme se, aby o vás bylo vědět.

Práce s daty a průběžná optimalizace

Získáme všechna potřebná data a posuneme vaší ordinaci o úroveň dál

V online prostředí jsme o vás a vaší ordinaci schopni zjistit mnoho údajů a informací. Kdo a jak vás vyhledává, odkud jsou vaši pacienti, co na vašich stránkách a profilech hledají… Jsme však také schopni zjistit mnoho informací o vaší konkurenci. Právě na základě těchto údajů pak můžeme web a další online nástroje průběžně vylepšovat. Změny můžeme díky přístupům k vašemu  webu a nástrojům rovnou implementovat. No a každý měsíc se o všech změnách dozvíte v rámci měsíčního reportu. 

Propojení webu s analytickými nástroji
Nejdříve web propojíme s potřebnými analytickými nástroji, abychom získali kvalitní a relevantní data, se kterými můžeme dále efektivně pracovat.
Sběr dat a dalších potřebných hodnot
Používáme různé scannery, díky kterým se dostaneme s analýzou ještě dál. Celkově tak získáme potřebné informace , které můžeme využít v online prostředí ku vašemu prospěchu.
Průběžná optimalizace a reporting
Průběžně optimalizujeme a vylepšujeme váš web i ostatní online nástroje (Google MyBusiness apod.). I když je celý proces během na delší trať, výsledky se určitě dostaví. O všem vás každý měsíc informujeme v pravidelných reportech.
1
2
3
Do tří dnů po úvodní konzultaci
Získat kvalitní data může chvíli trvat
Každý měsíc vám zašleme detailní report

naše interaktivní portfolio

Ideální volba pro neustálý růst

Boost tarif obsahuje vše potřebné, díky čemuž vaše klinika či ordinace pod naší správou poroste. 

V případě potřeby poskytujeme i další služby, jako je:

Boost tarif

  • Registrace ordinace na různých portálech
  • Optimalizace pro vyhledávače - pravidelné vylepšování
  • Optimalizace zjištěných dat na webu
  • Management profilu na Google MyBusiness
  • Management profilu na firmy.cz
  • SEO a analytický reporting
1150 /měsíčně

Kvalitně od začátku

Plánujete si založit stomatologickou ordinaci? Vydejte se tím správným směrem!

Teprve se chystáte si otevřít zubní ordinaci? Rádi se s vámi pobavíme o tom nejlepším pro váš konkrétní případ a vytvoříme komplet balíček na míru. Jeho součástí budou věci jako tvorba webu, vytvoření bannerů, loga, letáky, sociální sítě, optimalizace, registarace na potřebných místech a mnohé další. Klidně vás však jenom nasměrujeme, koneckonců konzulatece s námi je nezávazná.

Nezávazně kontaktovat

Mám zájem o spolupráci

Napište nám s jakýmikoliv dotazy, rádi pro vás vytvoříme unikátní web podle vašich požadavků a pomůžeme vám s digitalizací vaší zubní ordinace či kliniky. Povíme vám co vše je možné a další detaily naší případné spolupráce.

Komplexní péče

Naše další služby

Tvorba webových stránek

Získejte moderní a hlavně funkční webové stránky, které budou skvěle reprezentovat vaši ordinaci či kliniku, ale hlavně budou plnit vaše cíle. Seznam funkcí a vzhled vytvoříme na míru podle vašich požadavků pro maximální efektivitu.

Správa webu a online nástrojů

Každý web potřebuje jistou péči, aby byl stále funkční, rychlý, bezpečný a aktuální. V rámci našich tarifů se o toto vše postaráme a jakékoliv změny informací či nový obsah bleskurychle nahodíme a upravíme. Informace tak budou vždy 100% aktuální a web plně funkční.

Tvorba obsahu a grafika

Poradíme vám, jak vytvořit skvělý obsah, který čtenáře a pacienty zajímá, jak jej vylepšit a jak s ním průběžně pracovat. Vytvoříme pro vás také všechny potřebné grafické podklady, ať už bannery, letáky, designy pro reklamu, příspěvky apod.

Mám zájem o spolupráci
Nezávazně se poptat

Napište nám s jakýmikoliv dotazy, rádi pro vás vytvoříme unikátní web podle vašich požadavků a pomůžeme vám s digitalizací vaší zubní ordinace či kliniky. Povíme vám co vše je možné a další detaily naší případné spolupráce.